در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

کدام پیراهن را با چه شلواری بپوشیم و بیشتر دیده شویم

کدام پیراهن را با چه شلواری بپوشیم انتخاب پیراهن مهم است، نه به دلیل رنگ و طرح آن، بلکه به خاطر ترکیبی که با شلوار و یا کت و شلوار شما می‌سازد. هرچند که هر کدام از آقایان بسته به سبک پوشش و یا علاقه‌ای که به نوع خاصی از پیراهن دارند، آنها را متفاوت انتخاب می‌کنند اما می‌توان برای سِت کردن آنها با انواع لباس، قوانین کلی و کوچکی پیدا کرد.
در این مقاله برای شما چند پیشنهاد ست کردن پنج گروه از انواع پیراهن را داریم و امیدواریم در انتخاب بهتر ترکیب لباس به شما کمک کند.

پیراهن چهارخانه

کدام پیراهن را با چه شلواری بپوشیم
پیراهن چهارخانه

یک پیراهن زیبای غیر رسمی است که در صورت ریز و یا محو بودن طرح چهارخانه‌ی آن به عنوان یک پیراهن رسمی با شلوار پارچه‌ ای و یا کت و شلوار رسمی نیز قابل پوشیدن است. پیشنهاد می‌کنیم که اگر قرار است پیراهنی با طرح چهارخانه ی درشت را با کت و شلوار به تن کنید، حداقل در زمره لباس‌های کمرنگ دسته بندی شود؛ پوشیدن یک پیراهن چهارخانه‌ ی درشت با ترکیب رنگ نارنجی و سرمه‌ ای چندان رسمی به نظر نمی‌رسد! برای ست کردن شلوار اسپرت با این پیراهن‌ها در انتخاب انواع کتان یا جین آزاد هستید.

پیراهن آستین کوتاه

این پیراهن‌ها بسته به طرح آنها با انواع شلوارهای پارچه‌ ای، کتان و یا جین ست می‌شوند. قانون طرح ریز و درشت را که بالا به آن اشاره کردیم برای این پیراهن‌ها نیز رعایت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که بستن کراوات با پیراهن‌های آستین‌کوتاه، همیشه ترجیح دوم شما باشد، بهترین پیراهن برای بستن کراوات، پیراهن رسمی آستین بلند است.

پیراهن رنگ تیره

پیراهن تیره
پیراهن تیره

اگر ترکیب آنها با لباس‌های دیگر درست انتخاب شود، انتخاب‌های شیک و محافظه‌کارانه‌ای هستند اما برای انتخاب آنها در موقعیت‌های مختلف، باید هوشمندانه عمل کرد. می‌توانید راهنماهای انتخاب لباس برای موقعیت‌های مختلف و نیز مقاله‌های رنگ شناسی که قبلا در سایت گذاشته شده را بخوانید تا از رنگ مشکی به درستی استفاده کنید. انتخاب یک پیراهن تیره و یک شلوار روشن بسته به اینکه سبک پوشش شما چیست، انتخاب مناسبی است. اما برای این نوع پیراهن‌ها معمولا ممنوعیت ستکردن با شلوار وجود ندارد. فقط اگر پیراهن تیره‌‌ رنگ با دکمه های نارنجی دارید، لطفا آن را با شلوار صورتی نپوشید!

پیراهن رنگ روشن

پیراهن رنگ روشن
پیراهن رنگ روشن

مناسب‌ ترین‌ پبراهن برای همراهی با لباس ‌های رسمی است. اگر پیراهن رنگ روشن اسپرت می‌پوشید به جای شلوار کتان خاکی یا قهوه‌ ای آن را با شلوارهایی با رنگ‌های شاد ست کنید و یا جین‌های سرمه‌ ای و آبی را انتخاب کنید. پیراهن های اسپرت رنگ روشن، برای شلوارهای اسلیم فیت یکی از بهترین گزینه‌ها هستند.

پیراهن تک رنگ

پیراهن
پیراهن

اگر رسمی باشند، معمولاً رنگ‌های تند و بسیار گرم ندارند؛ اما برای مهمانی‌های شب با کراوات‌ها پررنگ‌تر و یا براق قابل ست کردن هستند. آنچه برای ست کردن پیراهن های تک رنگ با کت و شلوار و کراوات مهم است، ترکیب رنگ نهایی و نیز محل استفاده‌ی آنهاست.
پیراهن‌های تک رنگ با قالب اسپرت برای ست شدن با شلوارهای جین سرمه‌ ای و نیز کتان خاکی بسیار مناسب هستند.

جهت خرید پیراهن های مردانه دنیل تیسو اینجا کلیک کنید.

کدام پیراهن را با چه شلواری بپوشیم و بیشتر دیده شویم