در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

کت و شلوار چهارخانه یکی از انتخاب های آقایان خوش تیپ

یکی از انتخاب های آقایان خوش تیپ همین کت و شلوار چهارخانه است که این سال ها روی بورس هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله به اصول پوشیدن کت و شلوار چهارخانه اشاره خواهیم نمود.

اصول پوشیدن کت وشلوار چهارخانه

۱- کت و شلوار چهارخانه به چه کسانی می آید؟

از آنجایی که طرح های چهارخانه توهم کوتاه تر بودن و عریض تر بودن بدن را به چشمان مخاطبین منتقل می کنند بهتر است که این مدل کت و شلوار را افراد بلند قد و لاغر بپوشند. اگر هیکل شما ساخته شده است و ورزشکار هستید پوشیدن آن مانعی ندارد و شما را خوشتیپ تر نشان می دهد. چهارخانه را درشت انتخاب کنید و به رنگ آن ها نیز خیلی توجه کنید.

کت و شلوار چهارخانه۲- چگونه کت و شلوار چهارخانه را با لباس های دیگر ست کنیم؟

ست کردن کت و شلوار با پوشاک دیگر کار سختی نیست. ست کردن رنگ خطوط پیراهن چهارخانه با پیراهن یا یقه اسکی (فصول سرد) که زیر آن می پوشید یکی از راه های شماست. راه دیگری که پیش رو دارید ست کردن رنگ کت و شلوار با رنگ پیراهنتان است. بهترین ترکیب رنگ امسال کت و شلوار آبی رنگ به همراه چهارخانه های روشن تر مثل سفید و پیراهن سفید و کراواتی با رنگ شاد تر است.

۳- بایدها و نباید های پوشیدن کت و شلوار چهارخانه

۱- کت و شلوار چهارخانه را در محل کار بپوشید (این کار جذابیت و شادابی خاصی به تیپ شما می دهد)
۲- پوشیدن کت و شلوار در مراسمی که به آن دعوت می شوید مثل عروسی ها نیز اگر به صورت اصولی ست شود ترکیب زیبایی ایجاد می کند.
۳- به هیچ وجه کت و شلوار چهارخانه را در مصاحبه های کاری نپوشید. شلوغی این رنگ ها باعث خسته شدن چشم مصاحبه گرها می شود و این نکته جالبی نخواهد بود.
۴- این مدل کت و شلوار را در مراسم عزاداری یا ختم به تن نکنید. این نکته کوچک از قوانین ساده مد است که باید رعایت شود.

برای مشاهده و خرید کت و شلوار چهارخانه اینجا کلیک کنید.

کت و شلوار چهارخانه یکی از انتخاب های آقایان خوش تیپ