در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

حتما تابه حال این موضوع را از نزدیک تجربه کرده اید که لباسی را که یک نفر پوشیده و بسیار جذاب و منطقی به نظر می رسد شخصی با همان مشخصات اندامی استفاده کرده ولی از لحاظ دیداری یک ناهمگونی واضح به چشم می آید،دلیل این موضوع رنگ پوست متفاوتی است که انسانها بسته به شرایط و مناطق زندگی خود دارند و متعاقبا هر نوع رنگ پوستی شیوه ی خاصی از پوشش را طلب می کند یا به عبارت ساده تر باید همه پیش از انتخاب بیاموزند که چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب است . . .

 

چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب تر است و رابطه رنگ پوست و لباس آدمها چیست؟

پوستهای روشن و سفید

چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب تر است؟Red Hair
شما با داشتن موهای قرمز،خرمایی یا بلوند حتما پوستی حساس و یا حتی دارای کک و مک هستید که میخواهید آن را از شر گرمای سوزان تابستان حفظ کنید.
پیشنهاد ما به شما این است که از لباسهای رنگی و مقداری تیره استفاده کنید.
شما که موی بلوند و قهوه ای دارید:
اگر کمی دقیق تر بخواهید بدانید رنگهایی مانند: قهوه ای، خاکستری، سبز و حتی آبی تیره رنگهای مناسب پوست شما هستند.

البته همیشه در ازای انتخاب کردن بعضی رنگها برخی رنگها را نباید انتخاب کنید . . .
متقابل آن چیزی که در بالا گفته شد شما از رنگهای خیلی روشن مانند سفید دوری کنید و البته باید از سایه های تاریکتری مانند سفید نزدیک به خاکستری، کرم مایل به قهوه ای و یاخاکی رنگ بهره ببرید.

مو قرمزها . . .
به یاد داشته باشید:
برای موهای قرمز، رنگ های تیره خوبند اما با قرمز خونی کاملا مناسب است. شما به خوبی می توانید رنگهای روشن و تیره را در کنارهم استفاده کنید، اما به یاد داشته باشید که رنگهای تیره به عنوان رنگ اصلی و رنگهای روشن در حاشیه و اجزای دیگر را تشکیل دهند.

می توانید از رنگ های روشن کنار رنگ های تیره استفاده کنید، به طوری که رنگ های تیره جز اصلی و رنگ های روشن بقیه اجزا را تشکیل دهد.

پوست های برنز 

 چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب تر است؟Boronz

اگر پوست شما برنز مایل به قهوه ای است، پس شما باید به جای رنگ های سرد از رنگ های گرم استفاده کنید

رنگ هایی که باید بپوشید

در حالی که لباس های رنگی به طور قطع شما را خوشتیپ جلوه میدهد، شما میتوانید از رنگ های روشن و یا تاریک نیز استفاده کنید.این حرف بدین معناست؟ یعنی به جای کرم مایل به قهوه ای ازبژ کمرنگ استفاده کنید یا به جای رنگ ارغوانی از رنگ بنفش مایل به ارغوانی سیر استفاده کنید. برای داشتن تیپ تابستانی میتواند از سفید یا رنگ های روشن استفاده کنید. اگر هم شد با رنگ سفید میتوانید رنگ های روشن دیگر نیز استفاده کنید.

رنگ هایی که نباید بپوشید

شما باید از رنگ هایی که نزدیک به رنگ پوست شما هستند پرهیز کنید. شما نمیخواهید که از لباس خود شرمسار باشید پس باید از رنگ های خردلی و قهوه ای موکا نیز دوری کنید.برای اینکه این لباس ها به شما بیایند باید خود را به اندازه کافی برنز کنید.

پوست های تیره

چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب تر است؟Tire

همانند کسانی که رنگ پوستشان برنزی است، شما میتوانید از بیشتر رنگ ها بدون هیچ هراسی استفاده کنید.

رنگ هایی که باید بپوشید

باید به شما بگوییم که اکثر رنگ ها و سایه روشن ها به شما می آیند.اما همانطور که گفتیم اکثریت رنگ ها، نه همه آنها. پس باید در بعضی اوقات احتیاط به خرج دهید.شما میتواند لباس هایتان را جسورانه و هوشمندانه از رنگ های روشن انتخاب کنید. نگه داشتن تعادل میان رنگ ها برای شما عالیست.

رنگ هایی که نباید بپوشید

قهوه ای رنگی است که برای شما مناسب نخواهد بود.درست است که لباس های رنگی به شما می آیند اما رنگ قهوه ای تعادل بین رنگ ها را میشکند و آنها را ضعیف جلوه میدهد. در حالی سیاه و آبی تیره در کمد لباس هر مردی پیدا میشود، اما شما میتوانید با لباس های رنگی خوشتیپ تر به نظر برسید.
انتشار قسمتی از متن یا تمامی مطالب این مقاله با ذکر منبع بدون اشکال است.

گردآوری و نگارش:

واحد آموزش و فن آوری دنیل تیسو

چه لباسی برای چه رنگ پوستی مناسب است ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.