در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

شلوار مخملچه لباسهایی با شلوار مخمل کبریتی هماهنگ می‌شود؟

شلوار مخمل کبریتی چه برای مردها و چه خانمها سخت است که با یک لباس دیگر هماهنگ شوند و این لباس گرم نیازمند یک انتخاب صحیح می‌باشد که شیک و کامل به نظر برسد. شلوارهای مخمل کبریتی بیشتر از سایر پارچه‌ها گرم می‌باشد و دارای عمر طولانی است که دارای تنوع رنگی بسیار می‌باشد.
برآمدگی‌ های این پارچه را که رج می‌نامیم ضخامت آن را تعیین می‌کند. شما چه لباسی را ترجیح می‌دهید که با شلوار مخمل کبریتی بپوشید.
برای آقایان بهتر است که پیراهن خود را داخل شلوار خود بگذارند و طرح چهارخانه برای داشتن ظاهری شیک و ساده مناسب است. اگر شلوار شما جای کمربند دارد بهتر است یک کمربند مطابق با مد روز انتخاب و استفاده کنید. یک کفش با جنس جیر انتخاب کنید و با پوشیدن یک ژاکت پنبه ای دکمه دار یا زیپ دار ظاهر خود را تکمیل کنید.

21_1-700x700_0

 

درباره شلوارهای مخمل کبریتی بیشتر بدانید:

پارچه‌های مخمل کبریتی جزو پارچه‌های نسبتا ضخیم می‌باشند که اگر جنس آن خوب نباشد نمی‌توان مدت زیادی آن را بیرون پوشید. این گونه پارچه‌ها باید درست نگهداری شوند. شلوارهای کبریتی بر اثر سایش ممکن است خراب شوند. از طرفی کسانی که دارای پاهای لاغر می‌باشند با پوشیدن این شلوارها لاغر تر به نظر می‌رسند و بهتر است از شلوارهای با پارچه‌های دیگر استفاده کنند و از طرفی هم این پارچه‌ها مناسب افراد چاق نمی‌باشد و مناسب اندامهای متعادل است.
شلوارهای مخمل کبریتی را می‌توان با ماشین‌های لباسشویی شست اما حتما دقت شود که آنها را پشت و رو کنید و سپس بشویید به این ترتیب آنها برای مدت طولانی تری زیبا خواهند ماند اگر آنها را می‌خواهید خشک کنید آنها را برای ۵ تا ۱۰ دقیقه در خشک کن بگذارید و هنگام پهن کردن آن روی طناب حتما چروک‌های آن را صاف کنید.

مخمل نوعی پارچه ی محکم و با دوام است که به کمی مراقبت اضافی احتیاج دارد تا در بهترین حالتش بماند. مخمل در واقع پارچه ی کتانی است که طوری بافته شده است تا راه راه های طولی داشته باشد و دنده دنده باشد.
مراقبت درست باعث می شود تا این راه راه های برجسته خراب نشوند و ماندگاری بیشتری داشته باشند. قبل از انداختن توی ماشین لباس شویی، دکمه ها و یا زیپ لباس را تا ته ببندید.از آب گرم، شوینده و تنظیمات معمولی لباس شویی استفاده کنید.
قبل از اینکه لباس ها را داخل خشک کن بریزید، کمی لباس را تکان دهید. قبل از اینکه کامل خشک شود (وقتی که کمی نم دارد) از خشک کن خارج و آویزان کنید تا خشک شود. موقع اتو کردن از پشت پارچه اتو بزنید، و اگر مشاهده کردید که برجستگی راه راه ها از بین برود ، میتوانید خیلی آرام با کمک یک فرچه دوباره تر و تازه شان کنید.

چه لباسهایی با شلوار مخمل کبریتی هماهنگ می‌شود؟