در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

کت وشلوار دنیل تیسوچند توصیه مهم برای شیک پوشی لازم است:

چند توصیه مهم برای شیک پوشی و خوش پوشی لازم است که خدمت شما عزیزان ذکر کنیم.زمانی که هیچ ناراحتی ندارید، اندام خود را در آینه ببینید. از آینه ای تمام قد در اتاقی روشن استفاده کنید. واقع بین باشید. خود را نه لاغرتر از آنچه هستید، تصور کنید و نه درشت تر. حال که خوب به اندام خود دقت کردید، می توانید نکاتی را برای به تعادل رساندن آن در نظر بگیرید.

آینه۱- شانه های پهن

اگر شانه های پهنی دارید به دنبال جزئیاتی باشید که بین شانه های پهن و پایین بدن تان تعادل برقرار کند. مثلا استفاده ازلباسی که دارای حاشیه پهن در پایین است، باعث جلب توجه در قسمت حاشیه می شود و بزرگی شانه های شما را نشان نمی دهد.

۲- لاغر تر به نظر برسید

برای این که لاغرتر به نظر برسید در انتخاب نوع پارچه نیز دقت کنید. پارچه هایی مانند پشمی بافتنی و چرمی پارچه های سنگینی هستند که شما را حجیم تر نشان می دهند. برعکس پارچه های سبکی چون کتان و نخ شما را در ظاهر لاغرتر می کنند.

جنس لباس

۳- آقایان کوتاه قد توجه نمایید

به آقایان کوتاه قد توصیه می شود که با استفاده از پیراهن و شلوار همرنگ از تقسیم قد خود جلوگیری کنند و باعث شوند کشیده تر به نظر بیایند. همچنین بهتر است از لباس های تک رنگ و ساده استفاده کنید و اگر به استفاده از چند رنگ و طرح های مختلف علاقه دارید، اکسسوری لباس چون کمربند، ساعت و دکمه سردست و کراوات به کار ببرید.

۴- رنگ های روشن

رنگ های روشن با وجود جذابیت و انرژی بخش بودن باعث درشت تر نشان دادن شما می شوند. پس توصیه می شود اگر لاغر اندام هستید از پیراهن روشن استفاده کنید اما اگر درشت هستید رنگ های روشن را در شلوار و جزئیات لباس تان به کار ببرید. همچنین توان گفت از چند رنگ شاد و تو چشم با هم استفاده نکنید. فقط یک رنگ شاخص در پوشش شما کافی است و بقیه رنگ ها باید در هماهنگی با آن باشد.

۵- سایز شلوار

در انتخاب شلوار، سایز را ملاک قرار ندهید. حتماً شلوار را قبل از خرید پرو کنید و سایز را فراموش کنید. با توجه به برش های مختلف، هیچ وقت نمی توانید دقیق بدانید چه سایزی هستید. سعی کنید خود را در شلواری تنگ تحت فشار قرار ندهید و شلواری بپوشید که از نظر سایز و قد مناسب شما باشد.

2 6۶-کت و کاپشن کوتاه متناسب باقد

با توجه به در پیش بودن روزهای سرد، گفتن نکاتی در مورد کت و کاپشن لازم به نظر می رسد. کت و کاپشن کوتاهی که تا روی خط کمر باشد، باعث بلندتر نشان دادن شما می شود و کت و پالتوهای بلند، شما را کوتاه تر نشان می دهند.

45۷-تیشرت پرطرفدار ترین لباس بین آقایان

تی شرت از لباس های پرطرفدار آقایان است. خوب است بدانید که تی شرت همرنگ شلوار باعث بلند شدن قد شما می شود. تی شرت های یقه دار و یقه گرد شما را پرتر نشان می دهند و یقه هفت، گردن شما را لاغرتر نشان می دهد. به آقایانی که غبغب دارند استفاده از یقه هفت؛ البته در مواقع غیر رسمی توصیه می شود.482256_797۸- شلوار متناسب با اندام

در انتخاب شلوار توجه کنید که متناسب با اندام شما باشد. قبل از خرید آن را پرو کنید و به سایز آن اعتماد نکنید. زمان پرو یک یا دو بار روی شلوار بنشینید تا از راحت بودن آن مطمئن شوید و توجه داشته باشید که اگر در حال خرید شلوارجین هستید حتماً جا باز خواهد کرد؛ پس اگر دکمه آن با کمی فشار بسته می شود، مانعی ندارد.shalvar-jean-600x300

۹- قد جوراب

قد شلوار آنقدر باید بلند باشد که جوراب هایتان را بپوشاند و قد جوراب آنقدر باید بلند باشد که وقتی پاهایتان را روی هم می اندازید، ساق پا مشخص نشود.

۱۰- رنگ کمربند

رنگ کمربند شما باید با رنگ کفش و بند ساعت تان هماهنگ باشد. کمربندهایی که برای شلوارهای پارچه ای استفاده می شوند نسبت به کمربندهای شلوارهای کتان و جین نازک تر هستند. پهنای متداول برای این کمربندها ۲/۵ سانتی متر است و معمولاً ساده و بدون طرح هستند. در تیپ های اسپرت دست تان باز است و از نظر رنگ و طرح ممنوعیتی وجود ندارد.12328464_1715984511971920_1287441512_n

۱۱- اگر قد کوتاهی دارید

اگر قد کوتاهی دارید، فقط در مواقع لازم کمربند ببندید و در این مواقع از کمربند همرنگ شلوارتان استفاده کنید. با این کار از تقسیم بدن خود توسط رنگ های مختلف جلوگیری می کنید که به بلندتر نشان دادن شما کمک می کند.

۱۲- موقعیت های رسمی

در موقعیت های رسمی؛ مخصوصاً زمان مصاحبه شغلی بهتر است از پیراهن مردانه رسمی استفاده کنید و بیش از یک دکمه آن را باز نگذارید. به چروک نبودن لباس تان توجه خاصی نشان دهید؛ چرا که میزان دقت شما خواهد بود. همچنین رنگ های سنگین برای اولین جلسه شغلی مناسب تر هستند.12093337_1641376296143131_1366230240_n

۱۳- دکمه سرآستین

هنگام خرید دکمه سر آستین به طول میله آن و ضخامت ساعت خود توجه کنید تا در زمان استفاده با تنگ شدن آستین مجبور به استفاده پیراهن خود بدون ساعت نشوید.

دکمه سر آستین های دنیل تیسو
دکمه سر آستین های دنیل تیسو

۱۴- افراد چاق

اگر در قسمت باسن کمی چاق هستید از پوشیدن کت هایی که در پشت شان دو چاک دارند خودداری کنید. پوشیدن کت هایی با یک چاک یا بی چاک به شما توصیه می شود. البته کت های یک چاک مناسب ترین نوع کت برای شما خواهند بود.

کت تک چاک
کت تک چاک

۱۵- تعداد دکمه کت

علاوه بر فرم، رنگ و چاک کت حتی تعداد دکمه آن هم می تواند بر ظاهر شما تاثیر بگذارد. به آقایان چاق کت سه دکمه بیشتر توصیه می شود و کت تک دکمه برای مردان لاغر مناسب تر است. هنگام استفاده از کت تک دکمه توجه داشته باشید که اگر ایستاده اید، ‌ دکمه آن حتماً بسته باشد و اگر نشسته اید، دکمه آن باز باشد تا ظاهر مناسب تری داشته باشید. همچنین در کت های سه دکمه بهتر است که یک یا نهایتاً دو دکمه آن را ببندید. بستن سه دکمه با هم به شما ظاهر خشک و رسمی می دهد و اگر خواستید فقط یک دکمه آن را ببندید، دکمه وسط بهتر است.کت سه دکمه

۱۶- هماهنگی رنگ کمربند ،کفش و…

مردان شیک پوش همیشه در موقعیت های رسمی رنگ کفش، کمربند، بند ساعت و کیف دستی خود را با هم هماهنگ می کنند. اگر ساعت تان استیل است رنگ صفحه آن را هماهنگ کنید.

چند توصیه مهم برای شیک پوشی و خوش پوشی
برچسب ها: