در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

1
پیراهن های دنیل تیسو

پیراهن های مردانه را بشناسیم

پیراهن های مردانه را بشناسیم تا راحت تر انتخاب کنیم این کار باعث می شود که در انتخاب خود سر در گم نشویم و به آسودگی به هدفی که داریم برسیم. پیراهن های مردانه دارای یقه های مختلف هستند که با ذکر نام و نشان دادن تصاویر شما را راهنمایی می کنیم که انواع یقه های پیراهن را بشناسید . در این مقاله با ما همراه باشید:

پیراهن یقه فراگ

پیراهن هایی که دارای یقه مخصوص پاپیون است ، یقه وینگ wing collar نام دارند که به معنی یقه بال دار است ولی در ایران این پیراهن ها به یقه فراک معروف شده اند که در اصطلاح اشتباه است ولی در میان مردم این اسم رایج شده است چون یقه فراک مربوط به پیراهن هایی می شود که یقه آنها از جنس متفاوت نسبت به پیراهن است.

پیراهن یقه فراگ

پیراهن یقه کلاسیک

این مدل یقه برای مناسبت های رسمی بسیار محبوب است. به خاطر داشتن لبه های نسبتا پهن، برای پوشیدن کروات مناسب است. و البته بدون کروات و با باز کردن دکمه ی بالایی نیز زیبایی خود را حفظ می کند.

یقه کلاسیک

پیراهن یقه منحنی

این یقه پیراهن مردانه از مدل یقه های قرن ۲۰ الهام گرفته شده است. این یقه ها به نوعیست که جزو لباس های اصلی در کمد لباس آقایان هستند. پیراهن یقه متحنی ساده و کلاسیک است و اندازه ی آن مناسب زیر کت و بستن کروات می باشد.

یقه منحنی

پیراهن یقه دکمه دار

این مدل یقه پیراهن مردانه پس از هزاران تلاش برای به وجود آوردن مرز مناسب بین کلاسیک و مدرن به تکامل رسیده است. و برای مناسبت های غیر رسمی بدون کروات مناسب است.

یقه دکمه دار

پیراهن یقه خرگوشی

یقه پیراهن مردانه نوک تیز را می توان سنتی ترین مدل یقه نامید. اما این دلیل بر یکنواخت بودنش نمی شود. به همین دلیل می توان آن را با دکمه ی بسته و کروات ، یا با دکمه باز استفاده کرد.

یقه خرگوشی

پیراهن یقه ی مجزا

این یقه برای هر استفاده ای مناسب است. با انواع طرح ها، رنگ ها، پارچه ها و موقعیت ها همخوانی دارد. و ما به این مدل علاقه ی ویژه ای داریم چون جلوه ی بسیار ملایمی دارد که هیچ مدل دیگری از آن برخوردار نیست.

پیراهن جین یقه مجزا
پیراهن جین یقه مجزا

پیراهن یقه ایستاده

پیراهن یقه ایستادهپیراهن یقه ایستاده

پیراهن یقه بالدار

پیراهن یقه بال دار

این مدل یقه پیراهن مردانه برای بستن پاپیون طراحی شده است به طوری که قابل پوشیدن زیر همه ی کت ها می باشد.
برای مشاهده و خرید پیراهن های دنیل تیسو اینجا کلیک کنید.

پیراهن های مردانه را بشناسیم تا راحت تر انتخاب کنیم
برچسب ها: