در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

 نحوه اضافه کردن رنگ اشرافی بنفش به استایل

 نحوه اضافه کردن رنگ اشرافی بنفش به استایل

نحوه اضافه کردن رنگ اشرافی بنفش به استایل مردانه. بنفش یکی از رنگ های مورد توجه در میان رومیان و یونانیان باستان بوده و عنوان رنگی اشرافی شناخته می شده. با وجود اینکه اغلب آقایون رنگ بنفش رو جزو اولین انتخاب های خودشون قرار میدن اما باز هم اکثرا در نحوه انتخاب رنگ بنفش و ست کردن آن اشتباه می کنند.

ست های زیبای بنفش و خاکستری

خاکستری رنگ خنثی ای هست و یکی از بهترین ترکیبات رو با رنگ بنفش ایجاد می کنه و باعث میشه که ستتون نه خیلی پر رنگ و تو چشم باشه و نه خیلی بی روح و بی رنگ. از رنگ خاکستری و بنفش بیشتر میتوانید در محیط های رسمی و کاری یا حالت های روزمره استفاده کنید که نیاز به جلب توجه زیادی ندارند.

ساده ترین راه برای استفاده از بنفش اینه که تنها یک بخش از استایلتون رو بهش اختصاص بدید. بژ، خاکستری، تناژهای آبی، از آبی آسمانی و تخم اردکی گرفته تا آبی کبالتی و آبی مایل به خاکستری رو می شه به راحتی با رنگ بنفش ست کرد. تناژهای کمی روشن تر یا تیره تر از حد وسط مثل بنفش مایل به قرمز(مجنتا) بهترین انتخاب برای افرادی با رنگ پوست زیتونی یا متوسط است.

کراوات و پوشت بنفش ایده آل ترین قسمت از لباس هستند که برای شروع می توانید بپوشید؛ اونها رو با کت و شلواری به رنگ خنثی و پیراهنی با رنگ روشن برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر ست کنید. همچنین پوشیدن پیراهن بنفش همراه با کت و شلوار به رنگ آبی ارتشی یا آبی آسمان شب و حتی نارنجی عالی ست.

ست لباس بنفش و نارنجی

شما می توانید از رنگ نارنجی هم برای ترکیب با رنگ بنفش هم استفاده کنید. تیره و روشنی این رنگ ها بستگی به سلیقه خودتون و جایی که قرار لباس رو بپوشید داره. هر چی رنگ هاشفاف تر و به اصطلاح جیغ تر باشه اون ترکیب از انرژی زیادی برخورداره و خیلی شاد تره.

دستورالعمل ست کردن با رنگ بنفش

رنگ های مشابه : آبی متمایل به بنفش و بنفش مایل به ارغوانی
رنگ های متضاد : قرمز و سبز
رنگ های مکمل : زرد
توصیه شده : آبی ارتشی، خاکستری، سفید و بژ

نحوه اضافه کردن رنگ اشرافی بنفش به استایل