در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

دنیل تیسو

لباس هایی که هر مردی باید در کمد لباس هایش داشته باشد

راه های زیادی برای لباس پوشیدن آقایان وجود دارد و متاسفانه اکثر آن ها اشتباه هستند. درست لباس پوشیدن زیاد هم سخت نیست. تنها کافیست با قوانین آن آشنا باشید. لباس هایی که هر مردی باید در کمد لباس هایش داشته باشد کدام اند؟ این ۹ لباس مختلف را که امروز و در این مقاله به شما معرفی می کنیم سعی کنید همیشه در کمدتان داشته باشید. با ما همراه باشید.

۱- کاپشن چرمی

یک کاپشن چرمی هیچ وقت شما را ۳ سال پیرتر نشان نمی دهد. جذبه ی خاصی به مردان می دهد و از مهم ترین پوشاک آقایان است. ” سعی کنید کاپشنی که انتخاب می کنید دقیقا اندازه باشد و بزرگ نباشد.کاپشن چرم

۲- کت و شلوار تیره

کت وشلوار

کت خاکستری دو دکمه به همراه شلوار آن نیز یکی از ملزومات است تا در موقعیت های مختلف آن را به تن کنید.

۳- پیراهن سفید

پیراهن سفید

در پست های قبلی از ست شدن این رنگ با همه ی لباس ها برای تان گفته ایم. این رنگ پیراهن مهمترین آیتمی است که مردان باید در کمد لباسشان داشته باشند.

۴- پیراهن لی

پیراهن جین

این رنگ پیراهن نیز با بسیاری از کت های اسپرت و شلوارها ست می شود.

۵- شلوار جین

شلوار جین

در هر مناسبتی به غیر از عروسی و ختم این شلوار بهترین شلوار است. از آن همه جا و در مدت های طولانی می توانید استفاده کنید.

۶- بافت یا یقه اسکی

بافت

این نوع بافت و یقه اسکی را در فصول سرد تقریبا روی هر پیراهنی می توان پوشید. سعی کنید از رنگ های مشکی و خاکستری و قهوه ای و در کل کلاسیک استفاده کنید.

۷- تی شرت آستین بلند

این لباس ها مدت زیادی برای ما می مانند زیرا که به همین راحتی کوچک نمی شوند و یا جنسشان از بین نمی رود و همه جاقابل استفاده هستند.

۸- کت اسپرت

همیشه یک کت اسپرت نیاز است. در پست های قبل به روش های ست کردن آن نیز اشاره کرده ایم. این مدل ها را از دست ندهید.

کت اسپرت


۹- شلوار پشمی

شلوار پشمی

سعی کنید همواره یک شلوار نخی و یا پشمی در کمد لباس هایتان داشته باشید. این شلوارها را می توان با هر پیراهن و کت اسپرتی ست نمود.

لباس هایی که هر مردی باید در کمد لباس هایش داشته باشد