در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

قواعدی برای استفاده از کراوات باریک

قواعدی برای استفاده از کراوات باریک وجود دارد که لازم است بدانید در این مقاله در مورد قواعد کلی استفاده از کراوات باریک توضیح خواهیم داد.

کراوات باریک چیست؟

یک اکسسوری شیک و پرطرف‌دار در میان جوانان به شمار می‌­رود. این مدل در مقایسه با کراوات استاندارد باریک­‌تر بوده و عرض آن حدودا ۱٫۵ اینچ تا ۲٫۵ اینچ (در پهن­‌ترین بخش آن) می‌باشد. اما طول آن مشابه با کراوات طبیعی است.کراوات باریکساده‌­ترین و رایج­‌ترین گره کراوات برای کراوات‌­های باریک:
زمانی که با یک گره کوچک بسته شود، بهترین حالت خود را خواهد داشت. گره کراوات ساده و رایجی با نام (four-in-hand)، تناسب خوبی با کراوات باریک داشته و می­‌تواند با انواع مختلف پیراهن و کت و شلوار به کار گرفته شود. اگر شما با نحوه بستن این گره آشنا نیستید، حتما این روش را فرا گرفته و سبک ظاهری خود را بهبود دهید.

کراوات باریک برای چه کسانی مناسب است؟

تناسب بالایی با پوشش ظاهری مردان لاغر و قد بلند دارد. اما باید مطمئن شوید که از یک کراوات فوق العاده باریک استفاده نکنید، چرا که این مدل می­‌تواند شما را لاغرتر نشان دهد. افرادی با قد کوتاه نیز می­‌توانند از کراوات باریک استفاده کنند. چرا که این مدل کراوات، توجهات را از قد و قامت شما دور می‌­کند.کراوات

۷ قانون کلی برای پوشیدن کراوات باریک:

۱- یک قانون اساسی در پوشیدن این نوع کراوات این است که پهن­‌ترین بخش کراوات باید با برگردان یقه ژاکت در وسیع‌­ترین نقطه آن هماهنگ بوده و تناسب داشته باشد.

کراوات مناسب۲- قسمت پایین کراوات باید در نزدیکی کمربند و یا بخش دور کمر شلوار شما قرار بگیرد.

طول کراوات۳- بهترین ظاهر را با کت و شلوارهای یک یا دو دکمه‌­ای با برش اروپایی خواهند داشت. شما همچنین می‌­توانید برای دستیابی به یک ظاهر غیر رسمی هوشمندانه، کراوات خود را با جلیقه و شلوار جین ترکیب نمایید.کراوات راه راه

۴- کراوات باریک خود را با پیراهنی با یقه متوسط یا باریک (به جای یقه پهن) ترکیب نمایید.کروات

۵- از کروات­‌های تک رنگ یا با طرح راه راه ساده استفاده کنید.کراوات مردانه

۶- کراوات باریک، نیازی به استفاده از اکسسوری یا لوازم جانبی خاصی ندارد.

۷- در مورد جنس آن نیز می­‌توانید از کروات‌­های ابریشمی برای مراسم رسمی و جشن‌­های عروسی، از کراوات­‌های نخی برای پوشش­‌های غیر رسمی تابستانه و سمینارهای کاری و از کراوات‌­های میکروفایبر برای پوشش روزانه کاری استفاده نمایید.

قواعدی برای استفاده از کراوات باریک