در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

پاسخ دنیل تیسو : شلوار کتان تیره هم بخرید !

کتان تیره

از نظر بسیاری از افراد شلوار های کتان تیره رنگ خیلی زود از کار افتاده می شوند، لذا هیچ علاقه ای به خرید رنگ هایی همچون مشکی؛ سرمه ای و قهوه ای ندارند. به اعتقاد این دسته از مخاطبین رنگ های روشن کاربردی تر و در زمان طولانی تری قابل استفاده می باشند لذا ترجیح می دهند رنگ هایی همچون کرم یا توسی را برای خود انتخاب کنند.

از رنگهای کتان تیره لذت ببرید…

ما به شما پیشنهاد می دهیم علاوه بر رنگ های روشن، رنگ های تیره را به راحتی انتخاب کنید و از پوشیدن این دسته رنگ ها نیز لذت ببرید. بی تردید همه با این موضوع موافق هستند که رنگ های تیره نسبت به رنگ های روشن با مجموعه رنگ های بیشتری هماهنگی دارند و ضمن انکه در زندگی شهری به شستشوی کمتری نیاز پیدا می کنند (دیرتر کثیف میشوند). با این اوصاف برخی نکات نیز حائز اهمیت بوده که با رعایت آن ها عمر شلوار های کتان تیره رنگ چه بسا از نمونه های رنگ روشن بیشتر خواهند شد.

نکات مهم مراقبت و شستشوی شلوار کتان:

– سعی کنید شلواری بخرید که قبلا سنگشور شده است (کلیه شلوار های دنیل تیسو سنگشور شده می باشد.)
– شلوار های کتان تیره رنگ (مشکی،سرمه ای و قهوه ای) را حتما به صورت پشت و رو شستشو کنید.
– از شوینده ای مایع تا حد امکان استفاده شود.
– پودر های شوینده، مخصوصا انواع انزیم دار(دانه های رنگی موجود در پودر های شوینده همان آنزیم ها هستند) باعث ایجاد آسیب به رنگ شلوار می شوند بنابر این در صورت در دسترس نبودن مایع شوینده از پودر های شوینده بدون آنزیم استفاده شود.
– آب گرم (درجه بالاتر از ۴۰ ) باعث آسیب به رنگ شلوار های تیره می شود لذا از آب سرد(۳۰ درجه سانتیگراد ) استفاده شود.
– در صورت استفاده از ماشین لباسشویی بلافاصله پس از اتمام شستشو شلوار های تیره رنگ می بایست از محفظه خارج شوند تا از ایجاد رگه رگه بر روی سطح شلوار جلوگیری گردد.
– در فواصل کوتاه تر این رنگ شلوار ها شسته شوند تا تغییر رنگ به صورت پله ای صورت گیرد(تغییر رنگ در این دسته شلوار های تیره رنگ امریست عادی تنها می بایست این موضوع را به صورت کنترل شده پیش برد).

 

31-700x700_0
خرید آنلاین شلوار کتان

انتشار قسمتی از متن یا تمامی مطالب این مقاله با ذکر منبع بدون اشکال است.

گردآوری و نگارش:

واحد آموزش و فن آوری دنیل تیسو

 

کتان تیره ! بخریم یا نخریم ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.