در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

خرید-لباساین روزها زمان خرید کردن است

این روزها زمان خرید کردن است، حتی به قیمت ماندن در راهبندان‌های طولانی؛ اصلا به قول قدیمی‌ها سال که نو می‌شود باید جامه نو به تن کنیم تا از زمانه عقب نمانیم! اگر شما هم خیال دارید به پیروی از همین توصیه قدیمی روزهای آخرسال‌تان رابا خرید لباس نو سپری کنید حتما این گزارش را بخوانید. با ما همراه شوید تااز فوت و فن خرید لباس عید برایتان بگوییم؛ از ارائه نکاتی در زمینه رنگ فصل و خصوصیاتش گرفته تا جزئیات تهیه لباس عید و خرید در سال جدید با توجه به رنگ و ترکیبی که برای افراد مختلف با سایزهای متفاوت مناسب است…

با حال و هوای بهاری

همان طور که می‌دانید امسال رنگ سبز زمردی یا سبز فاخر مد است. چه خوب! چون رنگ سبز نشانه زایش است و ما هم داریم به سال نو نزدیک می‌شویم. این رنگ با حال و هوای بهاری همخوانی دارد. از طرف دیگر، سبز نماد آرامش، سلامت و تولد طبیعت است. ما ایرانیان هم همین تولد دوباره طبیعت را جشن می‌گیریم. نماد دیگر رنگ سبز، جلب اطمینان و اعتماد است. پس چه بهتر که همراه رنگ سال و فصل شویم و این رنگ را برای خرید لباس عیدمان در نظر بگیریم.

مردان عید امسال چه بپوشند؟

سبز را با نارنجی بپوشید

اگر تصمیم دارید برای سال نو لباس یا دیگر اقسام پوشش، مانند پیراهن ، شلوار و کفش تهیه کنید، رنگ سبز هم می‌تواند یکی ازگزینه‌های انتخابی‌تان باشد.البته یادتان باشد، لازم نیست که همه لباس‌تان کاملا سبز باشد، بلکه می‌توانیدبا کمی خلاقیت آن را با رنگ‌های نارنجی، زرد یا قرمز ترکیب کنید. این ترکیب حس سرزندگی را خیلی بیشتر انتقال می‌دهد، به خصوص ترکیب رنگ قرمز وسبز که در پارچه‌های سنتی ما ایرانیان هم بسیار دیده می‌شودو هماهنگی دلچسب را در پوشش‌تان ایجاد می‌کند.

سبز را با قهوه‌ای بپوشید

ترکیب سبز و قهوه‌ای‌، به ویژه قهوه‌ای سوخته هم خیلی دلنشین است وبسیار هم با طبیعت هماهنگی دارد. برای درک بهتر این هماهنگی کافی است زیبایی تنه باران خورده درخت با برگ‌های تازه شده از باران را در ذهنتان تصور کنید..

بارنگ پوستتان هماهنگ شوید

شاید تا به حال به این فکر نکرده بودید که رنگ پوست‌تان چقدر در انتخاب رنگ‌ لباسی که می‌ پوشید تاثیر گذار است؛ در این مقاله از قواعد انتخاب رنگ لباس عید و هماهنگی آن با رنگ پوست‌ تان می‌گوییم :

31-700x700_0سبز یشمی تقریبا با همه نوع رنگ پوست سازگار است.

سبز زمردی هم خودش را با رنگ پوست شما مطابقت می‌دهد.

سبز سدری به پوست‌های مهتابی و سبزه متمایل به زرد نمی‌آید، چون انعکاسش روی این نوع پوست‌ ها باعث می‌شود که بی‌حال به نظر بیایند. این افراد بهتر است طیف تند‌و‌تیره را انتخاب کنند.

91-700x700_0سبز تند و سبز حنایی با پوست‌های گندمی خیلی هماهنگی دارد.

سبز مغز پسته‌ای و چمنی هم مناسب افرادی با پوست سفید و هم مناسب افرادی با پوست سبزه است.

اگر رنگ ته چهره‌ تان زرد است از سبزهای روشن استفاده نکنید. چون انعکاسش، چهره شما را بیمار گونه نشان می‌دهد.

14138343007

قبل از انتخاب رنگ سبز و طیف‌های این رنگ باید در مورد ارتباط آن با سایز های متفاوت هم بدانید ما به شما می‌گوییم، چطور می‌توانید رنگ انتخابی‌ تان را با سایز‌تان هماهنگ کنید.

ست-کردن-لباس
اگر سایز متناسبی داریدمی‌توانید هر سبزی را انتخاب کنید. البته با در نظر گرفتن نکات مربوط به هماهنگی رنگ پوست‌ تان با لباس!

Mens-font-b-Velvet-b-font-Blazers-Custom-Made-Slim-Fit-Dark-font-b-Green-bاگر می‌خواهید لاغر به نظر برسید، سبز تیره را انتخاب کرده و از پارچه‌ هایی استفاده کنید که یا ساده باشند یا طرح‌ هایی ریز، پراکنده و پر رنگ داشته باشند.

اگر لاغر اندام هستید می‌خواهید پرتر به نظر بیاید، طیف روشن برایتان مناسب است و همینطور طرح‌های درشت با خطوط افقی باعث می‌شود شما بیشتر از سایزتان به نظر بیایید.

این روزها زمان خرید کردن است، حتی به قیمت ماندن در راهبندان‌