در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

راهنمای کاربردی کت وکاپشن چرم مردانه

راهنمای کاربردی کت وکاپشن چرم مردانه . برخی از لباس های مردانه هیچ گاه از روند مد خارج نمی شود و در هر دوره ای از تاریخ می توان آنها را دید. کاپشن چرم یکی از این موارد است. امروزه اگر بخواهید از یک کت و کاپشن چرم اصل و خوب استفاده کنید قطعا یکی از اجزای گران قیمت کمد لباس های شما خواهد بود.
برخی کت های چرم به دلیل نام برند آنها قیمت های بالایی دارند و برخی به دلیل کیفیت و نوع چرم استفاده شده در ساخت آنها است. اما سرمایه گذاری در یک کت چرم خوب ارزشش را دارد زیرا این لباس کلاسیک سال های سال می تواند یک لباس عالی برای شما محسوب شود.راهنمای کاربردی کت وکاپشن چرم مردانه

برخی موارد را در خرید یک کاپشن چرم به دقت بررسی کنید، یکی از این موارد دکمه ها و زیپ ها هستند. زیپ باید نرم و روان باشد.

اگر دوست ندارید که از پوست حیوانات استفاده کنید ، برخی کت های چرم با قیمت ارزان تر که از جنس پلی اورتان یا PVC هستند می توانند جایگزین های خوبی باشند.

مدل Biker

معمولا در رنگ سیاه هستند، زیپ های نامتقارن دارند. قد لباس بلند نیست و معمولا تا روی کمربند است. یک زیپ کج روی قسمت سینه دارد و دکمه های فلزی روی کاپشن طراحی شده است. این کاپشن را با شلوار جین اسلیم مشکی ، ذغالی یا آبی تیره بپوشید.کاپشن چرم

مدل Bomber

این مدل کاپشن یک زیپ مرکزی دارد و در بخش پایین و مچ ها چسبیده است. معمولا از چرم های نرم ساخته می شود. این ژاکت را می توانید با تی شرت، شلوار کتان و یک جفت کفش کتونی ساده ست کنید. ست کردن مدل های مختلف با این ژاکت کار ساده ای است.

 

مدل Field

معمولا اندازه آن بلند است و جیب های متعدد و کمربند دارد. علاوه بر مشکی در رنگ های قهوه ای تیره یا عسلی نیز وجود دارد. این مدل یک استایل زمستانی خوب را با پلیور یقه اسکی به وجود می آورد.

مدل Racer

این مدل مینیمال دارای یک زیپ میانی و مدل یقه ی خاصی است. آن را می توانید با شلوار جین یا کتان بپوشید.

مدل Flight

این مدل پدر تمام ژاکت های چرمی است که برای خلبانان تولید شده است. به طور سنتی یقه ی آن را از پشم گوسفند می دوخته اند و رنگ آن با چرم متضاد بوده است. مدل Flight برای روزهای سرد زمستان مناسب است زیرا شما را حسابی گرم نگه می دارد.

راهنمای کاربردی کت وکاپشن چرم مردانه