در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

جلیقه دنیل تیسو

راه کاری برای اینکه در پاییز جذاب به نظر برسید

در پاییز جذاب به نظر برسید، بهتر است عادات قدیمی لباس پوشیدنتان را کنار بگذارید، و بجای انتخاب لباس‌های گرم و سنگین، از تکنیک پوشش لایه به لایه استفاده کنید!تا بتوانید هنگام گرم و سرد شدن دمای هوا در مکان‌های مختلف، به راحتی پوششتان را کم یا زیاد کنید. مهم‌ترین پوشش‌ها در پاییز، ژاکت، جلیقه، و یا کت جین هستند. در این مقاله درمورد پوشش پاییزی صحبت می کنیم با ما همراه باشید:

پوشش ۳ لایه‌ی پاییزی عبارت است از:

۱. لایه‌ی اول، یک لباس نازک و نخی و آستین بلند. در ابتدای پاییز شلوارهای نخی نازک و بلند بپوشید، و در اواسطش به سراغ شلوارهای کتان بروید. بهتر است جنس لایه‌ی اول پوششتان، پلی استر یا پلی پروپیلن باشد، چرا که در صورت عرق کردن، تمام رطوبت را به خود جذب می‌کنند.

۲. لایه‌ی میانی، باید از بدنتان در مقابل سرما محافظت کند. مثل جلیقه، یا یک ژاکت پشمی ظریف.

۳. لایه‌ی سوم هم که بیرونی ترین پوشش شماست، بهتر است از جنس نایلون، چرم، یا پارچه‌ی ضد آب باشد. مثل کت‌های چرمی، بادگیر، و یا بارانی.راه کاری برای اینکه در پاییز جذاب به نظر برسید

در پاییز از چه جنس لباسی استفاده کنیم؟

معمولا لباس‌های پاییزی دارای پارچه‌ هایی ضخیم‌ تر از لباس‌ های تابستانی و نازک ‌تر از لباس‌های زمستانی هستند. همچنین جنس پارچه‌ها در نیمه‌ی اول پاییز با نیمه‌ی دوم نیز متفاوت است.

جنس لباس‌های پیشنهادی برای نیمه‌ ی اول پاییز: پلی پروپیلن، نخی، کتان سبک، بافتنی، لباس‌های آستردار، مخمل کبریتی نازک، تیکه‌های چرمی.

جنس لباس‌های پیشنهادی برای نیمه‌ ی دوم پاییز: مخمل کبریتی ضخیم، چرم، جیر، مخمل، کتانی زبر، خزه و پشم.

بهتر است در پاییز چه رنگ‌هایی بپوشیم؟

خاکستری

به طور کلی، پاییز رنگ لباس‌های مشکی، سفید برفی، خاکی متمایل به قهوه‌ای، طیف‌ های توسی، آبی تیره و نفتی، آجری و سبز یشمی است. رنگ پاییز امسال، توسط سازمان جهانی رنگ (پنتون) خاکستری اعلام شده؛ و آنرا بعنوان رنگی ترکیبی در کنار رنگ‌های آبی، بنفش تیره، آجری، و قرمز متمایل به زرشکی در نظر گرفته است. پس بهتر است خاکستری را با این رنگ‌ها ست کنید و با مد جهانی همگام باشید.

چه نوع لباس‌هایی مخصوص پائیز است؟

لباس‌های پیشنهادی‌  عبارتند از: بلوز های یقه ۳ سانتی و یقه اسکی، ژاکت‌های بافتنی و سویشرت‌ های رنگی زیپ‌ دار، شلوارهای جین، کتان و مخمل کبریتی، کت‌های ورزشی، جلیقه‌ ی کتانی، کت‌های کوتاه کمردار، کمربندهای چرمی، کت چرمی.

برای آقایان پیشنهاد ویژه‌ای هم داریم: از کت‌های کبریی به رنگ شتری، قهوه‌ای، و سدری استفاده کنید که دارای آستین‌های وصله ‌دار بر روی آرنج و ترجیحا پارچه‌ ی با طرح چهارخانه ‌ی ریز هستند. این کت‌های کبریتی چهارخانه، هم با شلوار جین، کتان، و هم پارچه‌ ای ست زیبایی خواهند کرد. این کت، برای محل کار و میهمانی‌ ها تیپ با وقار و رسمی‌ ای به شما می‌دهد.

نکاتی در مورد پوشش های پاییز که باید به آن توجه کرد:

ژاکت و کت

کت تک پشمی

یکی از این پوشش‌های ضروری «ژاکت» است. پوشیدن یک بلوز کاملا اندازه بدن با یک ژاکت تک‌دکمه‌ای، جلیقه یا کت جین برای فصل پاییز بسیار مناسب است.
پلیور

پلیورهایی که از الیاف طبیعی تهیه شده‌اند، بهترین انتخاب برای این فصل هستند. پشم، کشمیر و کتان از الیافی هستند که جابجایی هوا در آنها خوب انجام می‌شود و برای لایه‌لایه پوشیدن لباس مناسب‌اند. از طرفی احتمال اینکه حساسیت پوستی ایجاد کنند نیز کم است و دوام زیادی دارند.

 

پلیور نازک
پلیور نازک

شلوار

شلوارهای مخمل کبریتی که رنگ‌های متنوعی دارند و می‌توانند با بلوزهای زیادی هماهنگ شوند و شلوارهای جین با رنگ‌های تیره و متمایل به آبی نفتی، مناسب و مد این فصل هستند.

شلوار مخمل

جوراب

در این فصل برای خریدن جوراب نیز باید دقت زیادی داشته باشید. انتخاب یک جوراب محکم و ضخیم می تواند هم پای شما را گرم نگه دارد و هم اینکه در صورتی که اتفاقی داخل یک چاله آب افتاید از پای شما محافظت خواهد کرد.

جوراب بامبو

بوت

داشتن چکمه در فصل پاییز و زمستان یک ضرورت است بنابراین اگر می‌خواهید در این فصل پاپوشی تهیه کنید، بهتر است به جای خرید کفش، چکمه بخرید. انتخاب نیم بوت چرم و سبک نشانه تیز هوشی شماست. البته چکمه بلند برای مناطقی که فصل بارانی بیشتری دارند، بهتر است.

بوت چرم دنیل تیسو

کیف چرمی

اگر می‌خواهید در این فصل کیف بخرید، باید حساسیت بیشتری در مورد جنس آن به خرج دهید و «چرم و جیر» و رنگ‌های بین قهوه‌ای خاکی و قرمز گرم بهترین انتخاب‌ها هستند. وقتی کیف می‌خرید، دقت کنید اندازه آن با جثه‌ تان متناسب باشد یعنی اگر ریزنقش هستید، کیف کوچک‌تر و اگر درشت‌ هیکل هستید، کیفی بزرگ‌تر انتخاب کنید. اگر جثه شما و کیفتان خیلی با یکدیگر هماهنگ نباشند، ریزی و درشتی شما بیشتر به چشم می‌آید.

کیف چرم اسپرت دنیل تیسو

جهت مشاهده و خرید کاپشن ، جلیقه های بارانی و بافت های دنیل تیسو اینجا کلیک کنید.

راه کاری برای اینکه در پاییز جذاب به نظر برسید
برچسب ها: