در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

قواعد کلی برای افزایش جذابیت در آقایان

جذابیت در آقایان

زیبایی در خانمها و جذابیت در آقایان جزو خصوصیاتی است که از زمانهای دور همیشه رکن اصلی و جدانشدنی برخوردهای تاثیر گذار در روابط اجتماعی جاری در زندگی انسانها بوده است.

این یک اصل کلی است که همه ی آقایان به طور ژنتیکی قد بلند و خوشتیپ نیستند ولی اگر شما حتی جزو این دسته از افراد باشید می توانید با انتخاب لباس مناسب جذابیت های خود را به رخ بکشید.

جذاب ترین مردان جهان الزاما کسانی نیستند که از زمان تولد زیبا و جذاب متولد شده اند بلکه اغلب آموخته اند که در چه شرایطی چگونه به نظر برسند. همیشه در نظر بگیرید که افراد جذاب حتی اگر ذاتا جذاب نباشند قطعا افراد باهوشی هستند که به خوبی می توانند رو ی مخاطب خود تاثیر مثبت بگذارند.

در نظر بگیرید که با تغییر نگرش در  لباس پوشیدن خود می توانید اندامتان را مناسب تر از آنچه که هست نشان دهید.

با تغییر ذائقه ی اجتماعی و افزایش توقعات مخاطبین در برخوردهای روزمره، امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های انسانها به روز بودن در ظاهر و جذب مخاطبین خاص در ذهن و خواسته های درونی اشخاص است، اما با افزایش توقعات ایجاد شده بنا به امکانات فراهم آمده از جانب مدرنیته ی فعال این امر آنقدر هم ساده نیست و در عین حال دور از دسترس هم نخواهد بود.

پیشبرد اهداف تعیین شده در این راستا هرچند تعالی پذیر ولی تابع اصولی ثابت و برقرار هستند که با رعایت آنها و کمی تیزهوشی در انتخاب صحیح و مناسب می توان این جذابیت ها را به رخ کشید.

اول اینکه به خاطر داشته باشید قرار نیست با ایجاد تغییرات در وجود شما به شمایلی متفاوت از آنچه که هستید مبدل شوید بلکه سعی در آن است که با رعایت قواعد اثبات شده داشته های مثبت خود را چندین برابر کرده و ارتقا دهید.

همیشه از قدرت ادراک خود برای جذابیت بهره ببرید به صورتی که اگر احساس می کنید که چیزی واقعا مورد پسند شماست به طور یقین مخاطب شما هم می پسندد زیرا به طور معمول افراد با شیوه های فکری همسو در تلاش برای جذب یکدیگر هستند نه با تضاد فکری واضح و مشخص در تفکرات پس معمولا مخاطبین شما کسانی هستند که با شما راستای فکری همسو دارند.

vogue_men_women_straw_fedora_hat_white_fashion_lithe_summer_beach_casual_hat_zds1-1_5_

رنگ سفید ، رنگ شگفت انگیز

 

ست کردن لباسهای سفید بسیار زیبا و مورد پسند هستند ولی به شرطی که شما اندامی متناسب داشته باشته باشید. سفید رنگی شگفت انگیز که در هر صورت جلب توجه می کند و شما را به نگینی درخشان مبدل می سازد. با پوشیدن لباس سفید شما همیشه تر و تازه به نظر می رسید و فصلی هم برای پوشیدن آن وجود ندارد.ولی در نظر بگیرید که لباس سفید مناسب محل کار نیست.

 

 

 

 

 

 

shlgm-5_www.jigili.net_

گاهی برای بستن شال نیاز به هوای زیر صفر نیست و شرایط و تم لباس شما برای ایجاد جذابیت بستن یک شال گردن سبک را ایجاب می کند.

کراوات های باریک تیره رنگ مردها را جوانتر و سردتر نشان میدهد. و برعکسِ کراوات های پهن، با کت و شلوار جین یا کت و شلوارهای دیگر مناسب است.

افراد درشت هیکل چگونه لباس بپوشند

floating+rose

شما در لباس خود نیاز به مرتب کردن بیشتری خواهید داشت، پس از بهم ریختگی و آشفتگی لباستان دوری کنید.

به خاطر داشته باشید که پوشیدن لباسهای آزاد داشته های شما را پنهان نمی کند بلکه ابعاد بزرگتری به شما خواهند داد و از سوی دیگر لباسهای تنگ و کوچکتر از اندام شما، نقاط ضعف هیکلتان را بیشتر به نمایش می گذارد پس به عنوان اولین اصل همیشه لباسهایی انتخاب کنید که دقیقا روی فرم و ابعاد و اندازه ی بدنی شما باشد.

اگر شما مردی درشت اندام با اضافه وزن در نواحی شکم و پهلو هستید به عنوان خط قرمز لباس پوشیدن هرگز از لباسهایی با خطوط افقی یا مورب استفاده نکنید. پوشیدن لباسهایی با خطوط عمودی باریک شما را بلند قد و کشیده نشان خواهد داد.

رنگهای تیره رنگهای ایده آل مورد استفاده ی شما هستند زیرا رنگهای روشن به شما ابعاد بزرگتری می دهند.

پوشیدن لباسهایی از رنگهای متضاد در بالا تنه و قسمت پایینی بدن شما زیبا نیست به این دلیل که قسمت میانی بدن شما را بزرگتر جلوه خواهد داد پس در بالا پوش و پایین پوش بدن خود از یک فام رنگی استفاده کنید تا هیکل دوتکه نداشته باشید.

اگر گردن کوتاهی دارید بلوزهای یقه بسته مانند یقه اسکی نپوشید و از فرمهای باز یقه مانند هفت استفاده کنید و هرگز یقه ی پیراهن خود را نبندید مگر اینکه از کراوات استفاده می کنید.

معمولا سعی کنید به جای دستمال گردن و یا پاپیون از کراوات استفاده کنید آنهم نه از کراوات های پهن و طرحدار شلوغ.

برای انتخاب کردن شلوار به این نکته توجه کنید که استفاده از مدلهای جین و راسته باعث چاق تر به نظر رسیدن پاها می شوند و استفاده از شلوارهای به اصطلاح شش جیب برای شما مناسب نیستند. مناسب ترین شلوارها آنهایی هستند که در قسمت ران تنگ تر و در پایین کمی آزادتر باشند.

از لباسهایی با جنس خشک استفاده نکنید تا راحت تر روی بدن شما بنشینند. از جنسهای ضخیم و بافتهای درشت دوری کنید.

اگر تمایل به پوشیدن لباسهای نقش دار دارید لباسهایی انتخاب کنید که نقش ریز دارند زیرا نقشهای درشت نمای مناسبی از شما به نمایش خواهد گذاشت.

هرگز بدون کمربند شلوار به تن نکنید و به یاد داشته باشید آنقدر آن را سفت نکنید که شکمتان بیرون بزند و سعی کنید کمربند را زیر شکم نبندید.

افراد لاغر اندام چگونه لباس بپوشند

944183_fpx.tif

مثل همیشه اولین اصل جذابیت پوشیدن لباس متناسب با سایز شماست.

سعی کنید در موقع انتخاب کتهای اسپرت نمونه هایی با اپلهای کوچک را انتخاب کنید این کار بالا تنه شما را عضلانی تر  نمایش می دهد زیرا لایه ی کوچک در قسمت شانه باعث می شود که پشت و قفسه ی سینه ی شما قویتر و برجسته تر به نظر برسد و اپلهای درشت شما را مانند پسر بچه ای با کت مردانه جلوه می دهد.

پارچه های کشی و چسبان ، پوشیدن پیراهنها و تی شرت های تنگ و بدن نما شما را بیش از حد لاغر اندام نشان می دهند ولی در نظر بگیرید که پیراهن ها و تی شرتهای بزرگ و گشاد هم باعث می شوند شما در لباس شناور شوید.

کتهای دوطرف دکمه دار شما را قوی هیکل تر نشان می دهند. کتهای بلند یاکوتاه مناسب شما نیستند، مناسب ترین آنها تا زیر ران شما خواهند بود، کوتاهتر از آن قد شما را کوتاه و بازوها و پاهای لاغرتان را بیشتر نشان می دهد.

شلوارهای جلو صاف و راسته برای شما دوخته شده اند البته برشهای کلاسیک با جیبهای واضح کمی به ابعاد اندامی شما می افزاید. لباسهایی با طرح های بزرگ و مشخص و راههای افقی باعث افزایش حجم در نگاه مخاطب شما می شود.

پارچه های ضخیم و حجیم، شلوارهای شش جیب، پیراهنهای یقه اسکی و لباسهای روشن برای شما مناسب هستند.

 

DanielTissu Logo

مطالب این مقاله به علت اصلی بودن و نگارش اولیه با استفاده از منابع معتبر می توانند به عنوان منبع و مرجع استفاده شوند.

انتشار قسمتی از متن یا تمامی مطالب این مقاله با ذکر منبع بدون اشکال است.

گردآوری و نگارش:

واحد آموزش و فن آوری دنیل تیسو

جذابیت در آقایان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.