در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

دکمه

تاریخچه ی اختراع دکمه:

تاریخچه ی اختراع دکمه به بیش از سه هزار سال قبل از میلاد بر میگردد که اولین دکمه اختراع شد. دکمه یا اشیایی شبیه دکمه از دوره سند باستان متعلق به ۲۶۰۰ تا ۲۸۰۰ سال قبل از میلاد، و مکان هایی ازعصر برنز در چین (۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد) و همچنین رم باستان کشف شده است. این دکمه ها از صدف ساخته شده و برای تزئین استفاده می شده است. برخی از دکمه ها مانند اشکال هندسی تراشیده شده است و سوراخ هایی دارد که با نخ به لباس دوخته میشده است.

دکمه سردست

ایده ی ساخت دکمه سر دست به صد‌ها سال پیش باز می‌گردد. درابتدا، بشر برای اتصال دو سمت سر‌آستین پیراهن از دکمه و جا دکمه‌ ای که در سمت دیگر سر‌آستین ایجاد شده بود، استفاده می‌کرد. از گذشته تا‌ به حال روش‌های مختلفی برای انجام این کار وجود داشته ‌است. این دکمه‌ ها در ابتدا از جنس فلز بودند و بعدها با گذشت زمان مزین به برخی سنگ‌ ها شدند.

تاریخچه ی اختراع دکمهآنچه که هنگام خرید دکمه سر‌دست باید دانست

هنگامی که تصمیم به خرید دکمه سر‌دست گرفتید مواردی را باید در نظر بگیرید، دکمه سر‌دست به ‌طور معمول برای لباس رسمی آقایان (به تازگی بر‌روی لباس خانم‌ها) درموقیت‌ های رسمی،مهمانی‌ ها و حتی بر‌روی لباس‌ های غیر‌ رسمی و مراسم ازدواج استفاده می‌شود.

سوالاتی که باید برای خرید دکمه سر دست پاسخ داد به‌ طور مثال: آیا آنها با سبک و رنگ اغلب کت و شلوارهای شما هماهنگی دارند؟ آیا با دیگر زیور‌الات شما (ساعت،انگشترها و غیره) تناسب دارند؟ و در آخر این‌که چه نوع دکمه سر‌دستی را ترجیح می‌دهید؟ (دکمه سر‌دست‌های” یک جهته Single-Sided” یا ” دو جهته Double-Sided”و غیره). به علاوه، اندازه‌ی دکمه سر‌دست می‌بایستی در حدی باشد که حلقه از سوراخ به راحتی خارج نشود.
کیفیت دکمه‌ های سر‌دست با یکدیگر متفاوت است. هنگام خرید باید به کیفیت فلز و سنگ‌ های نصب شده بر‌ روی آن توجه کرد. نحوه‌ ی ساخت و تکنیک‌ های مورد استفاده در تولید دکمه سر‌دست نشانگر کیفیت آنها می‌باشند. به علاوه لعاب استفاده شده در ساخت دکمه سر‌دست از دیگر عوامل تأثیرگذار بر‌ روی کیفیت آن می باشد.
به‌طورکلی، اشخاص از طریق انتخاب دکمه سر‌دست مناسب، سبک شخصی و سلیقه ‌ی خود را نشان می‌دهند. دکمه‌ های سر‌دست چه از جنس پلاتین و مزین به الماس و چه ساده و شیک باشند به هر ترتیب موجب زیباتر جلوه دادن شما می شوند و دقت و توجه شما را به جزئیات نشان می‌دهند.

فواید استفاده از دکمه  سر دست:

این زیور، سرآستین ها را خوش فرم کرده و ظاهرشان را نیزمجلل می سازد. دکمه سردست شاید جزو زیورآلات کوچک محسوب شود اما می‌تواند در ظاهر کلی آقایان تأثیر گذار و جلوه‌ی زیادی داشته باشد. دکمه سردستها علاوه بر داشتن رنگ ثابت در مرور زمان برق و جلای خود را حفظ می کنند. این دکمه‌ ها با توجه به تنوع معقول و حساب شده به راحتی قابل ست شدن بوده و بر روی آستین درخشندگی فوق‌العاده‌ای دارند.

خرید زیورهای ساخته شده با الماس و جواهرات مشابه بسیار گران قیمت است و استفاده از این‌گونه زیور آلات برای همگان امکان پذیر نیست. طراحان دنیل تیسو با استفاده از کریستال‌های سفارشی سواروفسکی  (Swarovski) در کنار طراحی زیبای جواهراتش و جلای بکار رفته در آن‌ها، شرایطی را فراهم آورده اند تا با قیمت مناسب تر آن دسته از افراد علاقه‌مند به زیور آلات را راضی سازد.

دکمه سر آستین

 

در این دکمه سر آستین زیبا و شیک شاهد طرح خاصی هستیم که به رنگ طلایی طراحی شده و نقش بسته است. این دکمه سر آستین هشت ضلعی بوده و رنگ این محصول ثابت می‌باشد.

برای مشاهده و خرید دکمه سرآستین دنیل تیسو کلیک کنید

 

تاریخچه ی اختراع دکمه