در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

Daniel-Tissu-Katalog-Baski-11-10-2014-22
جلیقه

با چه لباسی خاص تر به نظر برسیم

همه ما قطعا به دنبال این هستیم با چه لباسی خاص تر به نظر برسیم. اگر قصد دارید در مجالس از همه میهمانان خاص تر به نظر برسید فقط کافیست یک جلیقه تهیه کنید و البته نکته مهم تر اینکه باید بتوانید که جلیقه رو ست کنید با لباستان در غیر اینصورت ظاهر خوبی نخواهید داشت. ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید با انتخاب کردن جلیقه جز بهترین ها باشید در ابتدا معنی کلمه جلیقه را توضیح می دهیم.

جلیقه چیست:

جلیقه . جلیدقه . جلیتقه . کرته . ژیله . نوعی پوشش بدون آستین که زیر کت و روی پیراهن می پوشند.

شاید در گذشته پدران و پدر بزرگان ما از جلیقه زیر کت استفاده میکردند تا اینکه طی چند سال اخیر از مد افتاد اما دوباره به عنوان یک لباس تاثیر گذار وارد کمد آقایان خوشتیپ شده است.

جلیقه ها برای هر فرم بدنی مناسب هستند. جلیقه می تواند برگ برنده بسیار بزرگی برای افراد چاق باشد، زیرا قادر است با عمودی تر نشان دادن بدن، سایز آن ها را کوچک تر نشان دهد.

اگر در موقعیتی قرار دارید که خیلی رسمی نیست، انتخاب یک پیراهن مناسب با جلیقه ای زیبا و کراواتی زیبنده، می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد پوشیدن جلیقه ها و ژیله ها اصالت و سنگینی خاصی به فرد می بخشد و فرد را در جمع خوش تیپ تر نشان می دهد.

اندازه جلیقه زیر کت مردانه

اندازه مهمترین رکن در انتخاب جلیقه است. یک جلیقه با زیر بغل های اندازه و به اندازه ی کافی باز انتخاب کنید که در قسمت کمر هم اندازه باشد. به هیچ وجه نباید جلیقه تنگ انتخاب کنید که زمانی که با کت می پوشید ناف شما معلوم شود. از طرفی اگر خیلی بزرگ هم انتخاب کنید که پایین تر از شکم یا کمر شما قرار بگیرد که افتضاح است. پس در انتخاب اندازه ی مناسب دقت کنید.

جنس جلیقه زیر کت

اگر فکر می کنید جلیقه های پلی استر مناسب هستند سخت در اشتباهید . جلیقه های خوب معمولا از جنس مخمل و یا پیچازی هستند که روی بدن شما خیلی خوب می ایستند.

21انواع جلیقه:

تک سینه : تقریبا ۴ یا ۵ دکمه دارند و مدل رایج جلیقه میان آقایان هستند.

دو سینه : دو ستون دکمه ی ۴ یا ۵ تایی دارند و مدل رسمی تر جلیقه هستند. در مجالس بیشتر استفاده می شوند.

یقه جلیقه :

یقه هفتی : در این مدل تنها قسمت کمی از پیراهن و پاپیون معلوم خواهد شد.

با چه لباسی خاص تر به نظر برسیم

یقه گرد : در این مدل که محبوب ترین و رایج ترین مدل جلیقه است قسمت خیلی زیادی از پیراهن نمایان خواهد شد.

یقه آرشال ( شال گردنی) : معمولا از مدل های یقه هفتی نرم تر هستند قسمت بیشتری از پیراهن یا پایپون را نشان می دهد.

با چه لباسی در مهمانی ها خاص تر به نظر برسیم