در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

سن

با افزایش سن عالی به نظر برسید عالی بدرخشید

در اینجا به نکته ای اشاره می کنیم که در سال ۲۰۱۷ لبخند به لب شما می آورد: اینکه بتوانید با افزایش سن عالی به نظر برسید عالی بدرخشید، بدون آنکه بخواهید کل لباس های کمدتان را عوض کنید یا حساب بانکی تان را خالی کنید.

۱- از رنگ ها کمک بگیرید.

رنگ مشکی شاید شما را باریک نشان دهد، ولی رنگ های درست، انرژی دهنده هستند. رنگ هایی که به رنگ صورت شما بیایند باعث می شوند که پوست شما درخشان به نظر برسد، و چین و چروک های شما را مخفی می کنند و به شما حال و هوای شاد و دلپذیری می دهند. اگر به دنبال رنگ های جایگزین مشکی هستید، رنگ های خنثی کمرنگی همچون شنی، عاجی و شتری را امتحان کنید که به همه چیز می آیند. رنگ هایی که در آنها احساس راحتی می کنید، به احتمال زیاد رنگ هایی هستند که به شما بیش از رنگ های دیگر می آیند.

ست جلیقه و شلوار

۲- مثل طراحان مد لباس هایتان را ست کنید.

وقتی لباس های معمولی خود را درست ست کنید، جمع و جور تر به نظر می رسید.نکته مهم اینجاست که باید به وزن پارچه و قد لباس توجه کنید.همچنین پیشنهاد می کنیم که بلندترین و نازک ترین لباس را زیر لباس دیگر بپوشید و لباس کوتاه تر و ضخیم تر را روی آن بپوشید.یعنی لباس بلند و نازک یقه گرد را زیر ، لباس ضخیم و کوتاه یقه هفت را رو بپوشید.شلوار جین و چسبان می تواند این تیپ را کامل کند.

۳- لازم نیست برای پیراهن و شلوار نگران باشید که کدام را با کدام ست کنید.

پیراهن های گل دار عیب های بدن را می پوشانند و باعث می شوند که پارچه های ارزان قیمت با دوختی زیبا، گران به نظر برسند. یکی از بزرگترین رازهای طراحان مد ستاره ها این است که با کمی دقت و هوش در دوخت لباس، تفاوت بزرگی ایجاد می کنند و کاری می کنند که لباس ارزان، بسیار گران به نظر برسد. پیراهن های قدیمی تان را کمی تغییر دهید و لباس نو و زیباتری برای خودتان مهیا کنید.

۴- ظاهری بلندتر و لاغرتر بیابید.

پیراهن هایی بپوشید که گردن و پاهای شما را نشان می دهد. نمی گوییم لباس هایی بپوشید که یقه آن ها باز باشد، بلکه لباس هایی انتخاب کنید که یقه قایقی یا هفت داشته باشند و یا پیراهنی که بتوانید یکی دو دکمه آن را باز بگذارید.
شاید پیراهن سفید و شلوار مشکی تیپی باشد که شما معمولاً از آن استفاده می کنید، ولی شکستن خط بدنی در قسمت کمر یا باسن، گزینه خوبی برای لاغر به نظر رسیدن نیست. در عوض سعی کنید از یک رنگ برای پیراهن و شلوار استفاده کنید تا به شما ظاهری عمودی و لاغر بدهد. لازم نیست هم شلوار و هم پیراهن رنگ یکسانی داشته باشند. مثلاً سوییشرت سورمه ای با شلوار جین تیره یا پیراهن زغالی و شلوار کبریتی توسی، ست های خوبی هستند.

۵- از کمربندهای باریک استفاده کنید.

کمربند به بدن شما تعریف خاصی می دهد و منحنی های بدن شما را مشخص تر می کند و باعث می شود که بجای شلختگی، شیک و مرتب به نظر برسید. کمربندهای باریک برای اغلب آقایان، بهتر از کمربندهای پهن هستند. زیرا طول نیم تنه را حفظ می کنند. در حالیکه کمربندهای پهن فاصله بین باسن و سینه را کم می کنند. نکته مهم اینجاست که باید کمربند در باریک ترین بخش کمرتان قرار بگیرد، نه روی باسنتان.

با افزایش سن عالی به نظر برسید عالی بدرخشید
برچسب ها: