در تلگرام همراه "دنیل تیسو" باشید

دنیل تیسو، برند لوکس پوشاک آقایان

برند لوکس پوشاک آقایان

کاپشن بارانی
کاپشن بارانی

انتخاب لباسی مناسب برای فصل پاییز

انتخاب لباسی مناسب برای فصل پاییز کار بسیار آسانی است فقط نیاز به کمی دقت وسلیقه دارد.آن روزهایی که بین زدن یا نزدن کرم ضد آفتاب تردید داشتید به انتها رسید. آن روزهایی که به خاطر نزدن کرم ضد آفتاب با آفتاب‌سوختگی مواجه می‌شدید. اما باید گفت که پاییز هم کاملاً از راه نرسیده است. اگر احساس سرمازدگی در صبح را دارید، اما در هنگام بعدازظهر پشت میز کارتان عرق می‌ریزید، باید به شما بگوییم چگونه می‌توان لباسی مناسب و بین فصلی برای پرهیز از این مشکل بپوشید. ۶ راه انتخاب لباسی مناسب برای فصل پاییز وجود دارد.در ادامه با ما همراه شوید:

پیراهن همراه با یک بافت نازک

اگرچه  فرآیند پوشیدن یک بافت سبک بر روی یک پیراهن کار چندان دشوار و چالش‌برانگیزی نیست، اما در عمل نباید از عواملی نظیر ضخامت لباس، وزن پارچه، یقه‌ ها و خط گردن غافل شد. تمامی موارد ذکرشده که می‌توانند بسیار ساده باشند در واقع کاملاً پیچیده‌اند. به‌علاوه باعث عرق ریختن ما نیز می‌شوند.

ابتدا به پیراهن بپردازیم. مطمئن شوید که پیراهن شما گرم‌ و نرم بوده و به‌اندازه‌ ی کافی برای بودن در زیر بافت و چروک نکردن لباس رویی، سبک است. به‌علاوه یقه‌ ی لباس شما کاملاً مرتب است. یقه‌ های کلاسیک با یک بافت همراه با یقه‌ ی ملوانی عالی هستند.

حال به سراغ بافت برویم. مطمئن شوید که یقه‌ ی بافت شما از نوع ملوانی بوده و لباستان دارای ضخامت مناسب است. ازاین‌رو بدن شما در هوای گرم اوایل فصل پاییز آتش نخواهد گرفت.

پیراهن یقه دکمه دار
بافت

کت جین همراه با تی‌شرت

یک کت لی مناسب اوایل تابستان است، اما باید با نزدیک شدن فصل پاییز مجدداً به جلوی کمد لباس‌ها برگردد. یک کت لی که دارای بافتی ضخیم تر از یک کت کتانی است، به شما این اطمینان را می‌دهد که هیچ نسیمی به تن شما برخورد نخواهد کرد. به‌علاوه کت جین به خاطر این‌که فاقد آستر است، به‌مانند یک اورکت باعث پختن شما در این موقع از سال نمی‌شود.

ظاهر کلاسیک این استایل را با استفاده از یک کت نیلی‌ رنگ حفظ کرده یا به سراغ گزینه‌ های مشکی یا رنگ‌ های خنثی و روشن بروید. سپس در زیر کت خود یک پیراهن پوشیده و آن را با یک شلوار پارچه‌ای یا لی برای قرارهای غیر کاری در اوایل پاییز هماهنگ کنید.

سویی‌شرت کلاه‌ دار و یک کت

اگر انتخاب شما در انتخاب سویی شرت درست باشد، توازن در پوشش شما برقرار خواهد شد؛ اما اگر در انتخاب خود دچار اشتباه شدید، ظاهر شما را به‌سرعت ۲۰ سال جوان‌تر نشان می‌دهد. به سراغ لباسی بروید که به‌اندازه‌ی کافی باریک و جمع‌ و جور بوده و در زیر کت شما راحت باشد. به‌علاوه نشان دهد که شما یک بچه‌مدرسه‌ای نیستید. انتخاب رنگ‌های سنگین‌تر در این مورد به شما کمک خواهد کرد.

انتخاب یک کت نیز باید به‌مانند سویی‌شرت دقیق باشد. یک استایل پشمی همراه با رنگ‌هایی نظیر مشکی، خاکستری یا سورمه‌ای بهترین گزینه است، اما انتخاب یک کت راه‌ راه یا کتی به رنگ سبز یا کبود نیز محدودیتی در سر راه شما ایجاد نخواهد کرد. تنها قبل از ترک منزل از مناسب بودن ترکیب لباس‌های خود مطمئن شوید.

کت تک پشمی

کت بارانی به همراه گرم‌کن (سویی‌شرت)

اگر یک چیز وجود داشته باشد که انتظار آن با نزدیک شدن به فصل پاییز افزایش یابد، آن باران است. در ماه شهریور شما کمتر به دنبال فرصتی برای شیرجه زدن در آب بوده و تمام تلاش خود را می‌کنید که دیگر از آب دوری کنید.

داشتن یک چتر به نظر گزینه‌ای خوبی برای جلوگیری از خیس شدن لباس‌ها به شمار می‌آید، یک کت بارانی بسیار گزینه ی خوبی است و همچنین احتمال جا گذاشتن آن در اتوبوس، تاکسی و هر جای دیگری کم است.

کتی را انتخاب کنید که در عین ضد آب بودن قابلیت تنفس نیز داشته باشد. جزئیاتی نظیر زیپ‌ ها و جیب‌ ها به شما این اطمینان را خواهد داد که کت شما در یک هوای بارانی شما را موش آب‌کشیده نخواهد کرد.

اُورشِرت همراه با پیراهن

اُوِرشِرت مانند پیراهن بوده، اما کمی ضخیم‌تر است. این لباس که با نام «شاکت» و نه «ژاکت» نیز شناخته می‌شود تنها یک پیراهن ساده بوده، اما کاملاً انقلابی است.

شما با این انتخاب مجبور نیستید تا با پوشیدن یک پیراهن در این موقع از سال از سرما بلرزید و یا با پوشیدن یک کت از گرمای اوایل پاییز تب کنید. بلکه از این استایل استفاده می‌کنید. این لباس جدید را می‌توان خبری خوش برای همه دانست.

الیاف نایلونی و پنبه‌ای دو ماده‌ای هستند که معمولاً در این نوع لباس خواهید یافت؛ به‌عنوان یک قاعده‌ی کلی، می‌توان اورشرت‌های نایلونی را در کنار لباس‌های موسوم به «athleisure» (لباس‌های ورزشی که قابلیت پوشیدن در مکان‌های دیگر نظیر سرکار و انجام ملاقات‌های غیررسمی را دارند) پوشید و اورشرت‌های پنبه‌ای را با هر لباس دیگری ست کرد.

کت پشمی

کت‌های پاییزی همراه با یک بافت و یک پیراهن

زمانی که سرما خود را نمایان‌ تر می‌کند، نوبت به پوشیدن یک لایه لباس اضافی می‌رسد. کت‌های کلاسیک و غیررسمی پاییزی گزینه‌ ای مناسبی برای فصل پاییز و اوایل زمستان هستند.

کت‌های پاییزی برخلاف کت‌های لی، بیشتر رسمی هستند تا اسپرت، از این‌رو به فرد این امکان را می‌دهند تا یک نمونه از آن‌ها در رنگ‌های سورمه‌ای، خاکستری و یا بژ را برای تمامی موقعیت‌ ها و مناسبت‌ ها انتخاب کند.

۶ راه برای انتخاب لباسی مناسب برای فصل پاییز
برچسب ها: